• Стяжка для пола ANSERGLOB LFS 70

Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70

Галузь застосування

Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 призначена для вирівнювання основи під фінішні покриття недеформуємих бетонних підлог в громадських і жилих приміщеннях, товщиною шару до 60 мм.

Стяжка цементна  ANSERGLOB LFS 70 може застосовуватися для укладання і ремонту підлог всередині і ззовні будівель, для підготовки основи під самовирівнюючі розчини, або під різні покриття, такі як лінолеум, ковролін, ламінат, паркет, керамічна плитка, природний камінь та інші. Суміш ANSERGLOB LFS 70 використовується для з'єднувальних, розділових, «плаваючих» підкладкових шарів, або в системах обігріваємих підлог.

Склад

Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 виготовлена на основі високоякісного портландцементу, мінеральних заповнювачів, функціональних домішок провідних європейських виробників.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013, СНиП 2.03.13-88 і

ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути міцною, сухою, очищеною від пилу, бруду, бітуму, жирів, масляних або емульсійних фарб. Перед нанесенням суміші неміцні ділянки основи необхідно ретельно видалити. Цементну поверхню зачищають від цементного молочка сталевою щіткою або піскоструминним апаратом. Таким чином підвищують зчеплення гладких поверхонь. Тріщини в основах необхідно розшити, обробити однією з глибокопроникаючих емульсій ANSERGLOB і закрити розчином ANSERGLOB LFS 70. Сильновсмоктуючі основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючих емульсій ANSERGLOB і витримати 4 години. Недостатня якість підготовчих робіт може привести до відшарування або розтріскування укладеного шару.

Приготування суміші

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,14 - 0,15 л води на 1 кг суміші (3,5 - 3,75 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах) до отримання однорідної маси з необхідною консистенцією. Через              5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати. Надмірна кількість води тягне за собою погіршення  властивостей, а також знижує міцність, і може призвести до його розшарування, що неприпустимо.

Спосіб застосування

Приготовлену розчинну суміш укласти на основу і розподілити по поверхні за допомогою лопат або іншого інструменту. Після цього ущільнити і загладити механізованим інструментом (віброрейкою, віброплощадкою), або вручну за допомогою правила ущільнюючи з вигладжуванням, доки поверхня не почне блищати.  

При створенні «плаваючої» підлоги мінімальна товщина шару 40 мм. При використанні на відокремлюючому шарі товщина нанесення мінімум 35 мм. Всі роботи з приготування, розподілу і вирівнюванню кожної порції розчину необхідно проводити протягом 2 годин. При перервах у роботі більше 2 годин інструмент і обладнання необхідно очистити від розчину і промити водою. Отверділий розчин можна видалити тільки механічним шляхом. При нанесенні розчину і під час його твердіння для попередження розтріскування необхідно уникати появи протягів і пересушування розчину.

Наступні роботи  в залежності від умов твердіння, товщини нанесення і залишкової вологості основи (не більше 4 %), але не менше 7 діб для укладання керамічної і кам'яної плитки і 14 діб для укладання паркету, лінолеуму, килимових покриттів.

Витрата

Витрата суміші при товщині шару 1 мм складає в середньому - 1,8 кг/м2.

Примітка

Міцність основи повинна бути не менше міцності наступного шару. Роботи слід виконувати при температурі від +50С до +300С. Всі вищевказані рекомендації ефективні при температурі +200С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплення і затвердіння  може змінитися.

Утилізація
Упакування потрібно утилізувати як побутові відходи. Залишок матеріалу утилізується як будівельне сміття.

Правила безпеки

Цементна суміш при змішуванні з водою викликає лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі та шкіру. У випадку потрапляння розчину в очі необхідно промити водою та звернутися до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички.

Суміш TM “ANSERGLOB” Ц.2.СТ2.  ДСТУ Б.В.2.7-126:2011

Висновок державної санітарно – гігієнічної експертизи №05.03.02-03/38548 від 27.08.2015.

С верху значок: тепла підлога

Стяжки
Бренд Anserglob
Готовность к применению Требует приготовления
Применение Для внутренних и наружных работ
Состав Цементно-полимерная
Страна-производитель Украина
Тип Для полов с подогревом
Толщина слоя До 60 мм
Фасовка 25 кг

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Стяжка для пола ANSERGLOB LFS 70

  • Производитель: Anserglob
  • Код товара: 00127
  • Доступность: На складе
  • 71.00грн.